Maja Bohosiewicz o CETA i GMO – „Nowotwory będą czekały na was na półce w sklepie.” To trafi do szkół. Fast food zabije slow food.

0
277

Sharing is caring!

AKTUALIZACJA: We wtorek, 4 października rząd podjął decyzje, że podejmie decyzję za tydzień, czyli na następnym posiedzeniu rządu, we wtorek 11 października 2016. Natomiast w środę, 5 października 2016 ma się odbyć dyskusja w Sejmie.

W przeddzień posiedzenia rządu, w planie którego znalazł się punkt dotyczący przyjęcia stanowiska w sprawie CETA na fejsbukowym profilu aktorki Mai Bohosiewicz pojawił się wpis częściowo odnoszący się do #CETA i #GMO. Znalazło się w nim zdanie „Nowotwory będą czekały na was na półce w sklepie„. Poniżej cytujemy całość wpisu (pisownia oryginalna) . Cytat nie oznacza poparcia wszystkich poglądów pani Mai, a jedynie podkreślenie, że w różnych środowiskach są osoby, które tak jak my chcemy normalnej żywności. A za nagłośnienie sprawy #CETA należą się Pani Mai słowa podziękowania, nawet od tych którzy nic o CETA nie wiedzą:

„Znacie te zasadę, że jak celnicy zatrzymali na granicy samochód pełen kokainy, to w tym czasie pewnie przejechały cichaczem 3 takie tiry?
Jeżeli w państwie jest głośno na jakiś temaf to też nie bez powodu. Wałkowanie tematu aborcji to tylko temat zastępczy żeby wzburzyć lud, który ślepo będzie wychodził na ulice mając poczucie, że wie co sie dzieje i ma prawo głosu. W między czasie po cichu, obok przejedzie „tir pełen narkotyków”.
Na pierwszych stronach czarny protest. A po cichu przechodzi właśnie ustawa która zaważy na życiu KAŻDEGO Z NAS. Ustawa o Ceta ma być odpisana 26października. Polske zaleją produkty naszpikowane GMO. Wszystkie produkty będą odkażane chlorem, nafaszerowane antybiotykami, modyfikowame genetycznie. Przerażający jest fakt, że nie poszą o tym gazeta, onet, newsweek… jak sie już porządnie najemy takiego gmo i będziemy zachodziły w ciąże to faktycznie jest spora szansa na urodzenie ośmiornicy zamiast zdrowego dziecka. Więc idźcie na #czarny protest żebyście mogły się przebadać, bo nowotwory będą czekały na was na półce w sklepie.”

 

 

BRAK KOMENTARZY