W myśl przepisów prawa posiłek sporządzony w jednej szkole nie może być sprzedany do innej szkoły. Czy to jest korzystne?

W Augustowie uczniowie szkół społecznych nie mogą korzystać z posiłków przygotowanych w szkole publicznej. Dlaczego? Czy tylko w Augustowie. Według prawa posiłek sporządzony w jednej szkole nie może być sprzedany innej szkole. Tworzący przepisy prawa nie są w stanie przewidzieć wszystkich możliwych sytuacji, a w Augustowie cierpią na tym uczniowie. Bo nie mają prawa do posiłku takiego, jak uczniowie ze szkół publicznych.

Czytaj więcej o sprawie na www.augustow24.pl/Stanowisko w sprawie nierównego traktowania szkół w Augustowie i na www.augustowskireporter.pl/Jesteśmy przygotowani do wydawania 1000 posiłków dziennie