W szkole w Kępie Celejowskiej ma miejsce segregacja obiadowa uczniów. Anno Zalewska? Zrób z tym porządek. Obiecałaś!

Niedługo po tym, jak Anna Zalewska została ministrem odpowiedzialnym za resort edukacji narodowej obiecywała, że skończy z praktyką stygmatyzowania na stołówkach uczniów, których posiłki są finansowane z podatków. Nadal jednak zdarzają się przypadki, gdy w tej samej szkole, na jednej stołówce dzieci z bogatszych rodzin są lepiej traktowane, niż te które są z rodzin gorzej sytuowanych.

Anna Zalewska z PiS obiecała publicznie, że zrobi wszystko, by takie sytuacje nie miały miejsce. Przypominamy o tej obietnicy. Przypominamy też link do materiału, opisującego sprawę: Radio dla Ciebie