Śniadanie na Zamku Królewskim i wspieranie dobrych, czystych, sprawiedliwych produktów z Mazowsza tylko z Slow Food Warszawa!

0
17
Śniadanie na Zamku Królewskim a przy okazji wspieranie „dobrych, czystych, sprawiedliwych” produktów z Mazowsza? Tylko ze Slow Food Warszawa!
Śniadanie na Zamku Królewskim a przy okazji wspieranie „dobrych, czystych, sprawiedliwych” produktów z Mazowsza? Tylko ze Slow Food Warszawa!

Sharing is caring!

Z okazji obchodzonego na całym świecie święta ruchu Slow Food czyli Terra Madre Day organizujemy w przyszłym tygodniu dwa wydarzenia.

Pierwsze to Slowfoodowwe Śniadanie Mazowieckie w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim.
W niedzielę, 10 grudnia o godz. 11:30.
Będziemy serwować to, co najlepsze w lokalnej kuchni i jak zawsze o wszystko zadbamy przy wsparciu wolontariuszy 
Bilety rozchodzą się szybko jak chleb u Piwońskich i są do kupienia tutaj 

Jeśli ostatnio masz jednak bardziej refleksyjne nastawienie do świata i unikasz biesiad to proponuję seans filmowy, który organizujemy wspólnie z FILMS for FOOD w Kinie Muranów. Pokażemy doskonały film dokumentalny pt “Ziarno: nieznana historia”, który opowiada o nasionach, czyli o miejscu, w którym zaczyna sie prawdziwe jedzenie.
Seans odbędzie się w sobotę, 9 grudnia o godz. 20.30. Bilety dostaniecie w kasie Kina Muranów oraz za pośrednictwem strony: http://kinomuranow.pl/film/ziarno-nieznana-historia

Linki do wydarzeń na fecebooku:
Slowfoodowe Śniadanie
https://www.facebook.com/events/527526580925962/

Pokaz filmu „Ziarno: nieznana historia”
https://www.facebook.com/events/400394490394241/

 


www.slowfood.comwww.slowfood.waw.pl
facebook.com/SlowFoodWarszawa
varsavia@slowfood.waw.pl; 601 565 000

BRAK KOMENTARZY