Trzeba być jak najbliżej natury. Najcenniejsze w mleku witaminy są w tłuszczu – Helmut Doliwa, prezes OSM Czarnków.

Prezes Zarządu OSM Czarnków Helmut Doliwa apeluje, by do szkół trafiało mleko, jak najmniej przetworzone, zawierające naturalny mleczny tłuszcz. Wyjaśnia dlaczego do uczniów powinno co dzień przyjeżdżać mleko zawierające najbardziej wartościowy kompleks witamin A, D, E, K ! I najlepiej co dziennie.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie ma swoje początki w roku 1874. Położona jest w Dolinie Noteci w Wielkopolsce. OSM Czarnków bierze udział w programie „Mleko w szkole”, który od września 2017 zastąpi nowy program.

Jeśli chcesz zabrać głos w dyskusji o tym co powinno się zmienić to napisz e-mail lub zadzwoń 500 188 141.